KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12601149
nr 1260 1149
Ragnar Nyberg
(f. 1893), Sverige
Oljemålning, Båthus. Signerad, daterad 1931. Olja på duk, 60x71 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 juni 2019
kl 18:31:43
10/6 18:00:44
Ragnar Nyberg
Läs mer om Ragnar Nyberg